Lifestyle Moda My brand Bigger Queen

Bigger QUEEN plus size fashion SHOWROOM- WIELKIE OTWARCIE!

15 listopada 2019roku o godzinie 12.00 rozpoczęło się uroczyste otwarcie Bigger Queen plus size fashion SHOWROOM.

Przywitaliśmy gości szampanem i pysznymi przekąskami o które zadbał Gościniec pod Jesionem- paszteciki zawijane w cukinii- hit!!!

Na ten dzień przygotowałam dla gości kilka atrakcji oraz prezentów, i chociaż dzień zapowiadał się mega długi to adrenalina nie pozwoliła na spadek energii.

Przywitałam gości – w specjalnie uszytej na ten dzień sukience MIRACLE- do kupienia na stronie oczywiście 😉 Uroczyste rozpoczęcie nastąpiło chwilę po 12.

Było to dla mnie ogromne wydarzenie- do tego stopnia że nawet mój małżonek sam wziął wolne w pracy by być na otwarciu i wspierać mnie w takiej chwili- pomimo że to babskie wydarzenie i on z reguły się w babskie ciuszki nie miesza… 😉

Zaczęło się..! Kiedy na krótko przed 12 zaczęliście oznaczać mnie w social mediach że jedziecie do nas o mało nie dostałam zawału… Nie spodziewałam się tylu osób-tylu gości i tylu wspaniałych niespodzianek!

Jako pierwsze dojechały koleżanki z branży czyli Aga Skowrońska- Plus w Wielkim mieście i Kasia Skarbek- Fajnainiechuda. Cieszę się że przez cały dzień była taka rotacja gości że nit nie musiał się gnieść w naszym malutkim-40 metrowym showroomie.

Pora obejrzeć Kolekcję- a w zasadzie maleńką jej część 😉

Rozpoczęło się przymierzanie, zwiedzanie i wielka feta. Czas gościom umilała Marta Borek- Niezależna Dyrektor firmy Mary Kay. Doradzała, robiła makijaże i testy kosmetyków.

My Husband ;)*
Tak mnie kocha…?
Prezent od męża! SINGER- odrestaurowany stoi w moim Showroomie!
Specjalnie na tą okazję przyjechała moja Śliwkowa rodzinka z Wrocławia! Dziękuję ciociu- dziękuję Sis!
Marta i Marzenka- Kochane dziękuje za wsparcie!

W ogromnym stresie wygłosiłam krótką przemowę, po czym podziękowałam wszystkim za przybycie i za to że są ze mną i wspierają zarówno mnie jak i moją markę.

Klientki, obserwatorki 😉
Paulinka- nasza żywa reklama czyli przepiękna klientka!
Aga Skowrońska – Plus w Wielkim Mieście
Koszula NOTE
Kultowe Buldożki!
Moje Mary Key’ki!
Dziękuję gościom!

Dojechali!!!

Lida Plus Size- czyli Kasia i Pan Leszek! Cudowni ludzie, którzy prowadzą swoją firmę z ogromną pasją. Zajmują się produkcją rajstop od 30lat i są największą firmą w Polsce, która produkuje rajstopy plus size.

Nigdy nie widziałam nikogo, kto opowiadałby tak o swojej pracy, co Pan Leszek. Biegał z rajstopkami za dziewczynami że aż miło było patrzeć. Człowiek który kocha to co robi- i zależy mu na tym by jego klientki były dopieszczone w każdym calu.

Kasiu- dziękuje za wspaniały prezent-do dzisiaj robi furorę! Możecie poniżej zobaczyć okładkę DIVA! Stoi na honorowym miejscu w naszym showroomie!
Dziękuję Wam, że wiecie jakie są najważniejsze wartości- pomimo mnóstwa zajęć związanych z firmą, pracą, domem i nauką nie opuściliście mnie tego dnia i byliście obok. Dziękuję!

Pan Leszek Witkowski- Właściciel Lida Plus Size
Kasia Michalak- Dyrektor zarządzająca Lida Plus Size

Tak samo jak reszcie mojej blogowej rodziny!

Booo… przyszedł czas na Poznań! Dojechały! Paula Perez i Dominika- czyli najpiękniejsze polskie Kardaszianki! Tak mówi o nich Kasia- Fajnainiechuda 😉 A razem z nimi- Krągła Dziewczyna by Kornelia i Klaudia Prokop- czyli Iks_elklaudia- szalone kobiety rakiety z Poznania! Oj to było niesamowite ;-)!

Plus Size By Paula Perez
Plus Size by Dominika Perez
Krągła Dziewczyna By Kornelia
Iks_elklaudia
Moja Sesyjna córcia- czyli Angelika Mioduszewska- pamiętacie nas z ostatniej sesji dla Lida Plus Size na jesiennej kampanii???

Blogowa rodzinka!

Specjalne podziękowania są dla Ani- Obcykana Fotografia Wyszków!

Od przeszło trzech lat jesteś obok mnie i wspierasz. Tobie zawdzięczamy ten wspaniały reportaż oraz prawie każdą sesję dla mojej marki Bigger Queen!

Jesteś malutką iskierką, która jest obok mnie i popycha dalej.

Dziękuję, że jesteś ze mną i mam nadzieję, że będziesz do końca!

Patronat medialny!

Specjalne podziękowania dla portalu internetowego- TUBA WYSZKOWA!

Dziękujemy za objęcie naszego wydarzenia patronatem medialnym! To dla nas ogromne wsparcie w dalszej działalności- dzięki Wam dowiedziała się o nas jeszcze większa ilość kobiet plus size, które chcą się ładnie i modnie ubierać!

Specjalne podziękowania dla firmy GoDan Strefa uśmiechu Wyszków za przepiękne dekoracje, zarówno te na otwarciu jak i te na imprezie after. Jestem bardzo wdzięczna za to że spotykam na swojej drodze tak wspaniałych i życzliwych mi ludzi.

Nie da się opisać tego słowami!

Pełen profesjonalizm, dbałość o każdy detal! Być możne dla Was są to slogany ale uwierzcie mi że dla mnie to naprawdę było bardzo ważne bo zdjęli mi ogromny kamień z serca!

Zajęli się dosłownie wszystkim, a ich dekoracje zapierają dech! Obiecuję Wam że kiedy odbiorę zdjęcia od drugiego fotografa to przygotuję Wam taką sama relacje z imprezy VIP i pokaże jak pięknie wyglądały stoły i ścianka 😉

Polecam!

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *