Moda

Luksusowe Rajstopy Kompresyjne

Ostatnio podczas sesji zdjęciowej na wyprzedaż płaszczy od Dana miałam przyjemność testowania nowości od LIDA Producent Rajstop czyli Rajstopy Kompresyjne ??

Wykorzystałam Rajstopy 30den w kolorze jasny beż. http://sklep.lida.com.pl/glowna/110-art-113-rajstopy-kompresyjne-size-30-den-elastan.html
Na pozór zwykle rajstopki, niczym nie różniące się od inny ale zaraz po otwarciu czeka na nas mile zaskoczenie… 
Juz podczas zakładania czuć że rajstopy pomimo tego że wyglądają na zwyczajne z lycra to sa niezwykle elastyczne i delikatne, bardzo miękkie i przyjemne w dotyku. 
Nie są szorstkie jak zwykle rajstopy, nie powodują zaciągania się na skórze tylko poprostu po niej płyną. Nie powodują nieprzyjemnego uczucia zachaczania o skórę tylko serio działają jak kompres, otaczając skórę nóg. 
To co producenci piszą o swoim nowym produkcie to 100 % prawdy i podpisuje się pod tym obiema rękami! ☑️Modelują i wyglądają sylwetkę ☑️Delikatny masaż ☑️Poprawa krążenia ☑️Ujędrnianie skóry i odczucie relaksu ☑️Duży komfort noszenia 
Ostatni punkt wyróżnia te Rajstopy spośród innych tym że kiedy je będziesz zdejmować nie masz uczucia takiego jak w innych rajstopach że bardzo szybko chcesz je zdjąć… Przynajmniej ja mam tak w każdych innych. W tym przypadku rajstopy delikatnie zsuwaja się same, jakbyśmy ściągali delikatna silikonowa maseczkę ze skóry. 
Jakieś wady? Oprócz tego że jestem wysoka i mam dość spory brzuch nie zauważyłam. Dlaczego o tym mówię? Bo zawsze muszę brać wiekszy rozmiar, czyli powyżej 175cm wzrostu, co by mi dobrze leżały ??No i co jeszcze? A to LIDA Producent Rajstop że chce je mieć w swoim ulubionym kolorze czyli czarne ?♥️Ciemny i jasny bez są fajne ale moim uniwersalnym kolorem zdecydowanie jest czarny ?✌️♥️Życzę Wam udanych zakupów i miłego noszenia ?Ja uważam ten produkt za trafiony w 10!

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *