Lifestyle Moda

CURVY Glasses! Okulary w modzie plus size!

Kochani zaczniemy od tego że od prawie 16 lat jestem szczęśliwą posiadaczką wady wzroku o nazwie astygmatyzm…

Nie było mi ciężko przyzwyczaić się do noszenia okularów ponieważ z reguły większy problem sprawiało mi samo zdecydowanie się na jakiś model… Większość oprawek pasuje do mojego typu urody i w dzisiejszych czasach mamy naprawdę ogromny wybór.

Swoje ostatnie oprawki nosiłam ok 4 lat i pomimo tego że mega Wam się podobały to postanowiłam COŚ zmienić.

Dwa tygodnie temu udało mi się nawiązać kontakt z siecią salonów w województwie mazowieckim-( wtedy jeszcze nie wiedziałam że są mini siecią w naszym regionie).

Salony OPTYK OKULISTA znajdziecie m.in. w ŁOCHOWIE, TŁUSZCZU I WOŁOMINIE. Poniżej znajdziecie adresy i linki do FB.

Pojechałam na wizytę do Łochowa ponieważ tam miałam najbliżej. Piękny salon przy głównej ulicy, bardzo prosty dojazd- parking pod lokalem.

Na miejscu przywitała mnie Iza, która pomaga w doborze oprawek a po chwili dojechał do nas Marcin Raubic- optyk, okulista. To właśnie on wykonywał mi badanie wzroku i dobierał oprawki. Razem z Katarzyną Raubic, są właścicielami w.w. salonów.

Rozejrzałam się chwilę po salonie, tzn w wyborze oprawek i już po chwili siedziałam na fotelu przy profesjonalnym sprzęcie do badania wzroku. Muszę podkreślić że sprzęt który znajduje się w salonie nie odbiega niczym od tych u lekarzy okulistów, więc czułam się naprawdę mega bezpieczna.

Po zbadaniu wzroku i dopracowaniu parametrów korekcji -(nieco zwiększyliśmy moce) przyszedł czas na to co tygryski lubią najbardziej czyli wybór oprawek 😉

Wybór nie był prosty, bo rodzaje oprawek i ich ilość jest naprawdę imponująca w porównaniu z tymi w wyszkowskich salonach… ale udało się. Wybrałam 2 rodzaje oprawek korekcyjnych i 3 modele oprawek przeciwsłonecznych. Zrobiłam nawet zabawę dla moich followersów na moich social mediach czyli instagramie i FB. Oj dawno nie było takich zasięgów…

Jak myślicie które oprawki wygrały? W większości każda z osób odgadła co najmniej jeden typ a niektórzy trafili w obydwa moje wybory!

Sami widzicie że zarówno wybór oprawek jak i ich rodzaje są naprawdę rożne.

Klasyczne, przeciwsłoneczne, klip in.

W salonie znajdziecie różne marki m.in. markę TONNY której salon jest autoryzowanym sprzedawcą, ale także:

SOLANO, SCR, SEEME, MARVELLENS, FRANCIS GATTEL, FUZYA, MOREL, GIGI Studios.

Do okularów korekcyjnych wybrałam oprawki marki TONNY, natomiast zostały też wykonane dla mnie okulary przeciwsłoneczne ze szkłami korekcyjnymi. Wybrałam model firmy Solano, które niczym nie różnią się od standardowych okularów przeciwsłonecznych. Szkła są pięknie przyciemniane stopniowo, a widzenie w nich jest fantastyczne. Jestem zachwycona zarówno wykonaniem jak i profesjonalizmem salonu i dbałością o klienta.

oprawki TONNY Eyewear
oprawki przeciwsłoneczne SOLANO

Na pewno będziecie ciekawi o ceny. Kochani- jest to kwestia indywidualna, bo wiadomo, szkła są rożne i bajery jakie możemy mieć typu fotochromy itd też. Mnie najbardziej przekonuje wybór oprawek ale i ceny samych oprawek są zdecydowanie dużo bardziej korzystne niż chociażby w dużych sieciach optycznych.

Dodatkowo salon jest naprawdę bezpieczny. Podczas pandemii koronawirusa są zachowywane wszelkie środki ostrożności- płyny, maseczki, rękawiczki.

Salon oferuje wiele rozwiązań dla klientów m.in. sprzedaż ratalną. Nie dla wszystkich klientów zakup okularów to standardowy wydatek, dlatego uważam że jest to naprawdę świetne rozwiązanie.

Tak samo jak realizacja zdalna- wystarczy wybrać oprawki, przesłać receptę a gotowe okulary salon odeśle kurierem na swój koszt!

Zapraszam Was zatem na social media salonów OPTYK OKULISTA a także na stronę http://www.e-glasses.pl gdzie znajdziecie wszystkie dostępne modele oprawek.

Mam nadzieję ze mój wpis będzie pomocny i wiele z was skorzysta z usług salonu. Wiecie że nie polecam byle czego a szczerze jestem zadowolona i życzę Wam byście tak samo byli zadowoleni po skorzystaniu z oferty salonu OPTYK OKULISTA 🙂

Lada moment zapraszam na sesję z udziałem pięknych oprawek TONNY I SOLANO dla mojej marki Bigger Queen….Soon…

Koniecznie zostaw swój komentarz- mam nadzieje ze wpis będzie pomocny!

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *