Lifestyle Uroda

Z. One Concept czyli jak mieć róż na głowie

Przybywam żeby na świeżo zdać wam relacje z niedzielnego szkolenia fryzjerskiego na którym miałam przyjemność być modelka.

Wiecie że czasami jestem wariatem i pomimo tego że bardzo przywiązuje wagę do tego jak wyglądam często miewam szalone pomysły i tak było w tym przypadku ??✂️????
Cieszę się że moja intuicja mnie nie zawiodła bo wiadomo na szkoleniach tego typu różnie bywa a nie chciałam być niczyim królikiem doswiadczalnym… 
Organizatorem szkolenia była hurtownia fryzjersko kosmetyczna Efect w Wołominie, a prowadziła je Eliza Wajrych, kolorysta  marki Z. One Concept.

Link do marki Z. One Concept  ⬇️⬇️⬇️
http://z-oneconcept.com.pl/7

Link do strony hurtowni fryzjersko kosmetycznej Efect ⬇️⬇️⬇️
https://www.facebook.com/efectHurt/

Posłuchajcie co mówi  Eliza o Z. One Concept ⬇️⬇️⬇️https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=373935956388672&id=126557164459887
Firma od 1999 roku działa we Włoszech. Obecnie jej produkty są eksportowane do 40 krajów.Marka z.oneconcept™ została założona, by wspierać rozwój zawodowy fryzjerów. Firma nie tylko oferuje szeroką gamę produktów, ale także stara się dbać o edukację stylistów fryzur oraz dzieli się z nimi innowacyjnymi ideami związanymi z działaniami handlowymi. Marka pomaga w komunikacji po między fryzjerem a klientem, wspierając budowanie wizerunku fryzjera jako eksperta poprzez liczne szkolenia,pokazy i kursy.
A żeby było przyjemniej hurtownia Efect zadbała też o szczegóły szkolenia… ??

Mały zwiastun tego co potrafi Z. One Concept ⬇️⬇️⬇️
https://youtu.be/5J_4d0psdJ4
Marka z.oneconcept™ stworzyła kilka linii produktowych i obecnie posiada bardzo szeroką ofertę wyspecjalizowanych produktów fryzjerskich dla ekspertów. Na polskim rynku mamy przyjemność zaoferować trzy pełne kolekcje: milk_shake, simply zen oraz no inhibition.

Po części czysto teoretycznej przyszedł czas na praktykę… Pamiętacie jak ostatnio mówiłam że chce przyciemnic włosy… ??

Może moja mina na tym ujęciu nie jest przyjazna ale serio podoba mi się ?Widzicie co się stało z oprawa mojej twarzy? Oczy i karnacja…? 

Teraz przyszedł czas żeby dopiescic mój nowy kolor. Milk Shake lifestyling to wygładzający krem do stylizacji włosów, jest rewelacyjny ?I o ile preparaty do koloryzacji nie są do stosowania w domowym zaciszu o tyle kremy, szampony i odżywki polecam z całego serca ?Od dawna używam profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji i uważam że lepiej zainwestować i cieszyć się pięknymi i miękkimi włosami. 

Zobaczcie sami co potrafią produkty z.oneconcept… W szkoleniu brały udział fryzjerki, które nigdy nie miały do czynienia z tą marką… Wyobraźcie sobie zatem jakie cuda potrafią wyczarować styliści którzy pracuja z tymi produktami… 

Jedyna rzeczą jakiej mi zabrakło to pełna metamorfoza… Czyli nie tylko koloryzacja ale również strzyżenie i nadanie modelce totalnie nowego looku… ✂️
Na koniec szkolenia każdy z uczestników otrzymał mały prezent do przetestowania. Tym miłym akcentem pożegnałam się z uczestnikami i wróciłam do domu z nowym kolorem na głowie i próbami produktów do testowania. Juz dzisiaj wiem że będę ich używać bo serio są rewelacyjne! 

Jeśli są wśród Was osoby które chciałyby wziąć udział w takim szkoleniu to kolejne już niebawem 18 marca odnośnie formuł farb bezamoniakalnych!Zapraszam serdecznie do kontaktu z p. Jarkiem, wlascielem hurtowni Efect ⬇️⬇️⬇️https://www.facebook.com/efectHurt/
Na miejscu jest również możliwość zakupu kosmetyków i produktów do pielęgnacji włosów, więc jeśli macie możliwość to zachęcam nie tylko stacjonarnie ??

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *