Moda

Randka a może uroczystość rodzinna czyli sukienka na wiele okazji.

Często sen z powiek spędzają nam różnego rodzaju ważne uroczystości, czy to rodzinne czy w gronie przyjaciół a czasami po prostu zwyczajna randka z nieznajomym…

Co wtedy na siebie ubrać? Jak sprawić by czuć się dobrze w swojej skórze…? Gdzie kupić by czuć się komfortowo zarówno podczas obsługi jak i później, na samej uroczystości…?

Poniżej zaprezentuję Wam 3 propozycje od znanego Wam już producenta odzieży czyli DANA Collection 😉

Sklep https://danacollection.com.pl/?fbclid=IwAR2-jSIuIsMDeaSCbQE0Wwr2l3g6822d3vk0POnuKUj-LbBuPRkN6r-UcFE

Pierwszy model sukienki to AGNES i pokażę ją Wam w dwóch kolorach, jasnym ecru i kwiaty na granacie. Sukienka , która dosłownie jest Twoją drugą skórą dzięki temu że wykonana jest z elastycznej siateczki na podszewce. Mimo tego że jest dość ciężka ze względu na elastyczność to siatka sama w sobie nadaje jej nie lada lekkości w noszeniu.

Zresztą zobaczcie sami 😉

Kolejną propozycja jest sukienka SALMA!

Prosty krój oraz ozdobne wiązania na rękawie to zdecydowanie urok tej sukienki. Wcześniej pokazywałam Wam ją w princie taki jak sukienka powyżej dzisiaj w jasnych kolorach. Sukienka na podszewce, z dekoltem w kształcie litery V. Przepiękne połączenie kolorystyczne.

Torebka i buty CCC https://ccc.eu/pl/

Foty Obcykana 😉 hhttp://obcykanafoto.pl/

You may also like...

1 Comment

  1. Please tell me that youre heading to keep this up! Its so good and so important. I cant wait to read much more from you. I just feel like you know so very much and know how to make people listen to what you might have to say. This weblog is just also cool to be missed. Excellent things, genuinely. Please, PLEASE keep it up!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *