Moda My brand Bigger Queen

Kurteczka z kożuszkiem dla plus size!

Co by się nie działo ostatnio stawiam na wygodę. Lubię wyglądać elegancko i z klasą a zarazem ciągle młodo… ale… musi być wygodnie!

Od dłuższego czasu chodziła za mną kurteczka „na misiu”. Taka Ala skórka. Udało mi się upolować mega fajny model na Bonprix.

W założeniu chciałam by kurtka była czarna ale ponieważ nie było mojego rozmiaru a nie chciałam czekać to postanowiłam wziąć model w kolorze beżu i to była strzał w 10!

Kurteczka z wierzchu imituje pomięta, bardzo delikatną skórkę, a pod spodem jest wykończona bardzo przyjemnym misiem, który jest wywinięty na rękawach i na kołnierzu oraz ma wykończony w ten sam sposób dół.

Kurteczka ma sporo detali, takich jak kieszonki i dodatkowe małe schowki, wykończone patkami. Zasuwana na suwak. Na dole jest pasek na szlufki, który również można zapinać z przodu.

Link do kurteczki zostawiam tutaj ——-> https://www.bonprix.pl/style/kurtka-biker-1670545738/?catalogueNumber=927651&source=1

Do tej stylizacji potrzebowałam bazy i w zasadzie wyszła ona przypadkowo, przy okazji innej sesji, gdzie główną rolę grała sukienka Burberry Princess. Sukienkę zamówisz na stronie Bigger Queen na fb- w wiadomości prywatnej. Sukienka szyta na miarę z najwyższej jakości dzianiny bawełnianej. link ——–>https://www.facebook.com/biggerqueen777

Torebka sklep- KUFEREK link https://www.facebook.com/Kuferek-711186775578285

Buty – CCC

Biżu- Volupte Biju ——->https://www.facebook.com/voluptebijou

Okulary- Optyk Okulista Łochów al Łochowska 8 – Odsyłam Was do tego linka ——–>http://www.plusfajterka.pl/curvy-glasses-okulary-w-modzie-plus-size/

Foto: Paulina Grześkiewicz Fotografia link do twórczości ——> https://www.facebook.com/Paulina-Grze%C5%9Bkiewicz-Fotografia-426623334137773

Z niecierpliwością czekam na Twoją recenzję stylizacji a jeżeli udostępnisz ten wpis u siebie to będzie mi podwójnie miło!

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *