Moda My brand Bigger Queen

Garnitur dla plus size!

Wydawało by się że garnitur dla kobiety o krąglejszych kształtach to nie jest dobry pomysł, a już na pewno nie taki, który widać z daleka.

Nic bardziej mylnego! jak szaleć to szaleć! Na Bigger Queen znajdujemy rozwiązania, które zaspokoją najbardziej wymagające klientki!

Jak uszyć garnitur dla kobiety plus size?

Jakich uszyć do tego materiałów?

Jak sprawić by leżał idealnie?

Wbrew pozorom jest to całkiem proste! Przede wszystkim trzeba bardzo dobrze znać kobiece sylwetki i trzeba też wiedzieć czego oczekują nasze klientki. A zatem- chcemy wygodnych i modnych ubrań, dlatego garnitur powinien być wykonany z odpowiedniego materiału. Dosyć ze sztywnymi tkaninami, które nie tylko są sztywne-ale też wyglądają „sztywno”… Taki skrót myślowy bo przecież w garniturach z reguły chodzą osoby, których praca jest raczej nudna i monotonna…

Łamiemy stereotypy i konwenanse! Przecież możesz być mega modną kobietą i czuć się rewelacyjnie! Po to właśnie nasze garnitury są wykonane z najlepszej jakości dzianin, byście czuły się wygodnie i aby garnitur nie krepował Waszych ruchów. Dzianina słynie z tego, że doprasowuje się do ciała nie na odwrót!

Ile razy miałaś jakieś fajne cygaretki lub marynarkę ale niestety okazywało się ze spodnie piją cię w talii a uda są mega opięte? Marynarka za krótka, a rękawy sztywne i niewygodne…?

Niestety z takimi problemami borykamy się my kobiety plus size… Ale Ja mówię DOŚĆ! Wprowadziłam do naszej oferty dwa przepiękne wzory Garniturów- ala Burberry i Monstera!

Kilka słów na temat kroju.

Spodnie klasyczne ala cygaretki, dopasowane nogawki i kieszenie boczne. W talii szeroka guma na 5 lub 7cm by pięknie spłaszczała brzuszek i robiła talię.

Marynarka odpowiednio dopasowana w ramionach, nie robiąca efektu pleców baby śląskiej… Wiecie jak pięknie możemy kształtować naszą sylwetkę za pomocą odpowiednich proporcji…? Taliowana, z pięknymi ozdobnymi guzikami-nie zapinana- dzięki czemu tworzy efekt narzutki a nie sztywnej marynarki, gdzie z reguły guzik i tak nie jest w odpowiednim miejscu…

Wszystko szyte jest na Wasze indywidualne wymiary- nie ma szycia na oko-nie szyjemy z tabeli- chyba że na Wasze wyraźne życzenie.

W ostatnim poście pisałam Wam jak ważne jest w rozmiarach plus size odpowiednie dopasowanie do sylwetki. Pisałam że nasze kształty bardzo się różnią od siebie, że nie jesteśmy standardowe i że jesteśmy bardzo wymagające-wpis o piżamkach- tutaj- http://www.plusfajterka.pl/nowosc-na-bigger-queen-najlepsze-pizamka-plus-size/

Dlatego nasze Garnitury szyjemy z najlepszych dzianin, szyjemy na miarę i zawsze staramy się sprostać nawet największym wyzwaniom!

Pamiętajcie, że pomimo tego że daliśmy Wam dwie propozycje to Wasza moc jest nieograniczona! Możecie zamówić na życzenie inny wzór lub co zdarza się bardzo często- jeden kolor!

To bardzo ważna informacja dla Was!

Jak zamówić? Nic prostszego! Link- https://www.instagram.com/p/CJ9bOxlMDYl/?utm_source=ig_web_copy_link


Bielizna…

Do naszych stylizacji użyłam przepięknej bielizny od Firmy Kris Line.

Pierwszy zestaw to NICOLE- kupisz tutaj- https://krisline.com/nicole/

Drugi zestaw to Celine! Kup tutaj- https://krisline.com/celine/

Pamiętajcie też o kodzie rabatowym na zakup bielizny! Dla moich obserwatorów stały rabat – 5% na hasło PLUSFAJTERKA5


Biżu…

Niezastąpiona Ola z Volupte Biju jest twórczynią tej pięknej, niepowtarzalnej biżuterii, która zdobi moje ciało. Kupisz tutaj-https://www.instagram.com/voluptebijou/

FOTO

https://www.instagram.com/paulinagrzeskiewiczfoto/

GARNITUR a’la BURBERYY

GARNITUR Monstera

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *